Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Balanční čočka Harbinger 364060

« Zpět na výpis produktů

863

690 Kč s DPH

Dočasně nedostupné

Balanční čočka Harbinger 364060

  • Balanční pomůcka k posílení stabilizačního systému těla.
  • Takovouto krátkou větou jde shrnout funkce této netradiční balanční podložky. Oproti BOSU je balance trainer od harbingeru ochuzen o jednu pevnou stranu, jež je u BOSU součástí. Díky tomu je Balance trainer jakousi plochou bublinou, na kterou se člověk položí a cítí nestabilní povrch, který nutí body core k vyrovnávání pohybů těla na podložce.
  • Balance trainer je velmi oblíbenou pomůckou v rehabilitačních centrech, či nemocnicích, kde jsou lidé s poruchami pohybového aparátu, či oslabeným body core. 
  • Balance trainer má každou stranu jinou, jedna strana je opatřeba jemnými "bodlinami" jež fungují zároveň jako masážní pomůcka pro chodidla, nebo jinou část, kterou se na balance trainer položíme. Druhá strana je opatřena protiskluzovými štítky.
  • Celý balance trainer je vyroben z příjemné PVC směsi, která se neklouže, nelepí se na pokožku a působí matným dojmem, jak na pohled, tak na dotek. Je velice jednoduché balance trainer očistit od nečistot, je možné jej otřít mokrým hadrem, opláchnout, nebo vysavyčem vysát.Avatar
Jiří Nikodým, 14. 10. 2014

Podložku jsem koupil na cvičení, ale nakonec na ní sedím na židli v práci a je to pohodlné a nebolí mě tolik záda. Nijak se neničí a jde jednoduše omýt, takže jsem spokojen.

Žádné související produkty.

 Máš nějaký dotaz? Potřebuješ pomoc? Zavolej nám na +420 774 803 174

© Harbinger.cz
Eshop vytvořil Webový servis