Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Dámský fitness opasek Harbinger 232 růžový

« Zpět na výpis produktů

Dámský fitness opasek Harbinger 232 růžový

  • Fitness opasek pro ženy, tak přesně tohle kritérium splňuje opasek Harbinger 232!
  • Flexibilní, 13 cm široký opasek s téměř 7 milimetrů silnou výstelkou v oblasti zad a břišního svalstva. Díky této šíři opasek perfektně stabilizuje jak spodní část zad, tak oblast břicha.
  • Opasek je vyroben z velmi příjemné prodyšné, plyšové podšívky. Vrchní část opasku je naopak z hrubé textilie, aby opasek vydržel velký nápor a mnoho zapnutí a rozepnutí.
  • Vnitřní výztuha tohoto dámského opasku je vyrobena z pěnového jádra, které je ukryto uvnitř oděruvzdorného nylonu, který jednoduše jedním setřením omyjete od nečistot a opasek bude zase jako nový. 
  • Opasek se utahuje na suchý zip, který prochází skrze kvalitní kovovou sponu. Díky tomuto systému zapínání opasek utáhnete naprosto perfektně a nestane se, že by vám chyběla "přesně ta vaše dírka na opasku".

Návod na údržbu 

Opasek je možné otírat vlhkým hadrem. Nedoporučujeme jej prát v pračce, nebo celý namáčet. Mohlo by to nepříznivě ovlivnit funkci pěnového jádra a opasek by ztratil svou funkčnost.

Avatar
Anna Šafránková, 14. 10. 2014

Opasek je uplně boží. Čekala jsem na něj sice 6 dní, ale dorazil i s dárečkem a mám z něj velikou radost. Konečně někdo udělal opasek v holčičí barvě. Perfektně mi sedí a jsem fakt spokojená. Anče

Žádné související produkty.

 Máš nějaký dotaz? Potřebuješ pomoc? Zavolej nám na +420 774 803 174

© Harbinger.cz
Eshop vytvořil Webový servis