Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Fitness rukavice Harbinger 1250 Wrist Wrap

« Zpět na výpis produktů

Vyberte vaší velikost

Jak vybrat vhodnou velikost?
  • S nedostupné
  • M nedostupné
  • XXL nedostupné

1124

899 Kč s DPH

Dočasně nedostupné

Fitness Rukavice, Wrist Wrap, Harbinger, 1250

  • Rukavice jsou opatřeny plně nastavitelnou bandáží zápěstí, která začíná již na hřebu ruky. Tato bandáže se díky zužujícímu tvaru postará o komfort, pohodlí a zároveň bezpečnost zápěstí a palce.
  • Comfort Tech™ - tkaniny jsou vrstvené tak, aby i při opakovaném praní a sušení rukavice měla stejný tvar.
  • TechGel™ - speciální podložky, které jsou umístěny oblasti kritických bodů, kde dochází k největšímu namáhání rukavic.
  • Podšívka NoSweat ™ odvádí vlhkost a udržuje ruce v suchu
  • ¾ délka prstů rukavic zasahuje přesně ke konci třetího článku prstu.

NoSweat, TechGel

INFORMACE K ÚDRŽBĚ

Pokud nemáte rádi solí ztvrdlé rukavice, které už na ruce nedrží tak, jak by měly, pak se nebojte je vyprat. Rukavice pereme pouze v ruce.  Rukavice namočte, potřete je mýdlem (nepoužívejte prací prášky, ale pouze mýdlo na ruce atp), následně je pouze vymáchejte ve vodě, aby se mýdlo a špína vymyly. Následně rukavice položte na ručník, druhým ručníkem je přikryjte a snažte se tím vysát maximální množství vody. Rukavice v žádném případě neždímejte! Rukavice je možné takto prát tolikrát, kolikrát je zapotřebí. Při sušení dbejte nato aby rukavice nebyly na přímém slunci. Mezi jednotlivými tréninky musí být rukavice vždy naprosto suché. 

Avatar
Tomáš Vacek, 14. 10. 2014

Na rukavici je skutečně mnoho materiálu, jak spodní polstrování, tak vrhcní část jsou hodně robustní. Například při mrtvole, nebo shybu si rukavice sundávám, ale když jedu tlaky, tak je to neuvěřitelně příjemný pocit. Rukavice mám 3 měsíc, takže nevím jak dlouho vydrží, ale zatím naprostá spokojenost!

Žádné související produkty.

 Máš nějaký dotaz? Potřebuješ pomoc? Zavolej nám na +420 774 803 174

© Harbinger.cz
Eshop vytvořil Webový servis