Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Vzpěračský opasek Harbinger 70227 CoreFlex5

« Zpět na výpis produktů

Vyberte vaší velikost

Jak vybrat vhodnou velikost?
  • S nedostupné
  • M nedostupné
  • L nedostupné
  • XL nedostupné

1249

999 Kč s DPH

Dočasně nedostupné

Další barevné varianty

Vzpěračský opasek Harbinger 70227 CoreFlex5

Speciální tvar CoreFlex

Vzpěračský opasek HumanX CoreFlex5 je novinkou mezi opasky HARBINGER. Opasek je navržen tak, aby maximálně podpořil vzpěrače při výkonu, ale nikterak neomezoval v rozsahu pohybu. Opasek je v oblastech zad a břicha vyztužen speciální zdvojenou vrstvou, zatímco na bocích je opasek velmi úzký, aby nebránil rozsahu pohybu kyčlí a žeber ve spodní fázi dřepu.

CoreFlex 5

Velikost opasku v nejširší části je 5 palců. Výška opasku je tedy necelý 13 centrimetrů v zádové oblasti. Tímto se liší opasek od CoreFlex6, jehož šířka je 15,2 cm. tento opasek je tedy tou menší variantou mezi opasky CoreFlex od Harbingeru.

Jemná tkanina a pevné švy

Opasek je po celé vnitřní straně opatřen jemnou tkaninou a švy na obou stranách jsou vyrobeny tak, aby nikde při cvičení nedřely. Spona a zapínání opasku jsou vyrobeny tak, aby nepovolili ani v té největší zátěži. Díky uzavírání na suchý zip a hladkému materiálu spony, jste schopni opasek utahovat a povolovat i jednou rukou.

Funkčnost CoreFlex

Skutečně revolučním krokem je vložený panel CoreFlex, který je umístěn v přední a zadní části. Díky tomuto panelu jsou záda při cvičení perfektně fixována. Na přední straně díky tomuto zdvojenému panelu dochází stále k práci břišního svalstva.  Při použití mnoha opasků se právě břišní svalstvo eliminuje, což je nežádoucí jev.

 Máš nějaký dotaz? Potřebuješ pomoc? Zavolej nám na +420 774 803 174

© Harbinger.cz
Eshop vytvořil Webový servis