Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Ochrana osobních údajů

Při vyplňování formuláře na stránkách www.fortelia.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. FIT-PRO CZECH s.r.o. si uvědomuje důvěrnost vašich osobních údajů a nařízení zákona o ochraně osobních údajů.

Prohlášení FIT-PRO CZECH s.r.o. k ochraně osobních údajů

FIT-PRO CZECH s.r.o. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.harbinger.cz, jakožto i všechny údaje získané z dotazníků a analytických nástrojů měřících návštěvnost, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a FIT-PRO CZECH s.r.o. údaje zlikviduje.

FIT-PRO CZECH s.r.o. jako provozovatel stránek www.harbinger.cz tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvednými způsoby považuje za vysoce důvěrné, a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, tzn. ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům společnosti FIT-PRO CZECH s.r.o. Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty jiné společnosti.

 Máš nějaký dotaz? Potřebuješ pomoc? Zavolej nám na +420 774 803 174

© Harbinger.cz
Eshop vytvořil Webový servis